Eurogol.pl

Wyszukiwanie:
"-arsenal-londyn"

Adama Traore, zawodnik grający aktualnie w Middlesbrough, pobił w ostatni weekend sprinterski rekord Premier League. W meczu z Arsenalem zmierzono, że biegł z prędkością 37 km/h. Poprzedni rekord należał do Moussa Sissoko (35,5 km/h).
70

Dodane 25/10/16 09:57 przez Przemek
Źródło: Streamble.com
Kategoria: Ogólne
Tagi: Adama Traore Middlesbrough Arsenal Londyn
11251 wyświetleń Dodaj komentarz

Oliver Giroud w 5 minut skompletował dublet w meczu przeciwko Sunderlandowi. Sunderland 1-4 Arsenal Londyn. Powyżej drugie trafienie Francuza.
54

Dodane 30/10/16 12:09 przez Przemek
Źródło: Twitter.com
Tagi: oliver giroud arsenal londyn sunderland
10953 wyświetleń Dodaj komentarz

Przepiękna bramka Niemca Mesuta Ozila. W 88. minucie pomocnik Arsenalu ustalił wynik spotkania na 3:2 dla londyńczyków.